Ony jsou zrůdy a já jsem vrah

18. září 2010 v 22:46 | Karolina |  Extra
Zdál se mi sen...
Když jsem se ráno probudila byla jsem si jistá že to není náhoda že zatím něco bude.
Byla jsem plná strachu ale cítila jsem úlevu.
Strach možná z toho všeho co se tam stalo a úleva?
Úleva asi že žiju v tom snu jsem totiž potkala smrt.
V tom snu jsem se smířila se smrtí...Jen pro začátek,pro vysvětlení:

Mám bratra jmenuje se Michal a je mu 9 let ani nevím jestli se máme rádi.Moc jsme si nesedli,každou chvilkou se hádáme...
Ale přesto všechno ho mám ráda,ráda svým způsobem,beru ho jako svýho bráchu který ho si cením a který ho nechci stratit. Nevím jaké to je z jeho strany někdy bych řekla že mě nenávidí ale to by si mohl myslet totéž o mě.
V každým případě ho mám ráda ikdyby mě nenáviděl...

Začalo to nevině

Bratr odjel pryč na moravu a já měla také odjed pryč s mojí tetou Alicí a strýčkem Danem.
Když jsme seděli v autě a měli asi tak hodinu cesty za sebou tak se mě teta zeptala jestli bych si nechtěla zkusit řízení,já jsem samozřejmě neváhala a ihned si odpoutávala pás.Teta zastavila na kraji silnice a prohodila si se mnou místo,já jsem si sedla za volant podívala se nejistě na strýčka a rozjela se.
Pochvíli jsme se dostali do lesíku kde byla ošklivá nehoda na kraji silnice bylo zastavené auto a v něm dvě dospělé osoby celé odkrve,vlastně všude byla krev a taky hasiči,záchránáři a přijíždělo auto policie.Byla jsem dost vyděšená když jsem to vyděla a omylem jsem zabočila na dálnici která byla uzavřená.Teta navrhla že zase půjde řídit že by jsme se tímto tempem nikam nedostali.Když auto otočila tak si strýček všiml že u dálnice stojí můj brácha,teta u něj zastavila stáhla okýnko a něco mu říkala,po chvíli se Michal rozešel a sedl si ke mě dozadu.
Nic jsem neříkala akorát by to skončilo hádkou.Když jsme se vraceli a jeli kolem té nehody tak nás zastavil hasič a řekl:,,Dobrý den,prosim vás nemohli by jste vzít ty to dva kluky sebou" a ukázal na dva mladé klučiny kolem dvanácti let v roztrhaném oblečení ,, a postarat se o ně? Rodiče jim zemřeli,přepadli je nějaké zrůdy,vůbec nevím kdo mohl to to udělat naštěstí ti kluci utekli a nemají kam jít."
,,Ale samozřejmě"přikývla teta a vystoupila z auta pak ještě něco říkala hasičovi vzala kluky za ruce a odvedla je k autu.Sedli si do zadu kde jsme se už mačkali,protože tam byli tři místa a my jsme tam byli čtyří.

Pak si nic nepamatuji a náhle se objevuji zde:

Stojím přikrčená za autem držím v ruce nabitou brokovnici a kapsy mám plné nábojů,strýček s tetou,bráchou a těmi klučiny zmizeli.Já jsem sama skrčená za autem čekající co přijde když v tom přišla nějaká zrůda.Byla vysoká v černé kápi,do obličeje jsem jí nevíděla ale až moc pozdě jsem si všimla co drží v ruce.Držela brokovnici nabila,pevně ji stiskla a BUM!Nemohla jsem tomu uvěřit... Že jsem ji zabila dřív než ona mě,popadla jsem rychle mobil a začla vytáčet číslo Policie ale nebyl signál.Byla jsem přikrčená za tím autem a tupě zírala na tu mrtvou zrůdu v tu chvíli mi došlo že mi nikdo nepomůže že se musím postarat o sebe sama.Vytáhla jsem z kapsy náboje a nabila.Nakoukla jsem přes okýnka auta jestli tam jsou nějaké zrůdy,samozřejmě byli,chodili tam a rozhlíželi se kolem,všechny drželi brokovnici.
,,Jedna,dvě,tři"spočítala jsem je rychle ,,Ok tři jsou" zhluboka jsem vydechla podívala se do nebe a rychle se otočila a vystřelila poté jsem se ihned skrčila za auto. Nevěděla jsem jestli jsem ji zasáhla s mojí zkušeností s brokovnicí kterou jsem držela poprvé v životě spíš ne.
Podívala jsem se znova přes okýnko,,Jo jsou tam jen dvě"zaradovala jsem se a znova tentokrát dvakrát rychle za sebou vystřelila,to už jsem se neschovávala a čekala jsem jestli jsem je zasáhla a povedlo se. Rychle jsem nabila a bežela k rodinému domku.V běhla jsem dveřma rozhlídla se po zahradě,bylo jich tam asi sedm.,,Ježiši co budu dělat?"přemýšlela jsem.
Stala se ze mě zrůda,nevím jak jsem to dokázala,brokovnici jsem nikdy nedržela v ruce ale všechny jsem postřílela.Stal se země vrah...
V běhla jsem do bytu přitiskla se ke stěně a zhluboka dýchala,rozklepanýma rukama jsem vytáhla mobil z kapsy a zkusila zavolat policii ale když to začlo vyzvánět z dveří jednoho pokoje vyšla další zrůda,leknutím jsem upustila mobil a přitiskla se na zeď.
Zrůda šla blíž ,,co po mě chcete?"vykoktala jsem ze sebe. ,,Kde jsou ti kluci?Musí umřít,nesmí žít"řekla hlubokým chraptivým hlasem.Byla už tak blizko že jsem cítila její ledový dech a tak jsem stiskla spoušť a zabila ji.Celá otřesená jsem vběhla do obýváku kde jsem se zastavila a hleděla na osobu která stála u okna.Byla to žena z dlouhýmy blonďatými vlasy,když se otočila zarazil se mi dech,byla to moje sestřenice Eva,když jsem popošla do kuchyně viděla jsem druhou osobu která ke mě byla otočená zády.
Malý blonďák s nagelovanými vlasy a koženou bundičkou také držel brokovnici.Když se otočil zamotala se mi hlava a vehnali slzy do očí byl to můj brácha... Byl to Michal! Popošel k Evě a hlasitě se smál."Musíš něci vymyslet!" znělo my hlavou.Chytla jsem Michala za vlasy hlavu mu zaklonila do zadu a brokovnici mu přimáčkla nakrk ,,Odejděte oba nebo ho zabiju!" křikla jsem.
,,Tak ho zabij"usmála se Eva.Stiskla jsem pevněji brokovnici a rozklepanýma rukama se snažila zmáčknout spoušť ale nešlo to nedokázala jsem zabít svého bratra.Eva se jen posměšně usmála podívala se na Michala a řekla ,,Můžeš."
Michal se usmál a stiskl spoušť byla jsem u něj tak blízko že jsem střelu cítila okamžitě. Ruka mi zklouzla po jeho blonďatých nagelovaných vlasech a tváři,já se naněj naposled podívala a zemřela jsem...
V masakru při kterém se ze mě stalo monstrum,při kterém jsem zabila nejméně 10 zrůd ale svého bratra jsem zabít nedokázala a zaplatila jsem za to životem.

***

Sedím někde na kamenech a všude kolem mě jsou ty zrůdy,,Kde to jsem?" divím se a jedna ta zrůda z davu my tím svým chladným hlasem odpoví ,,V pekle..."V tu chvíli jsem pochopila že zrůdy které jsou kolem mě,jsou zrůdy které jsem zabila...


**Jména v tom to příběhu jsou pozměněná a vše to byl jen můj sen
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama