Autorka

9. dubna 2011 v 14:30 | Karolina
Protože opravdu nesnaším, vyloženě nesnáším, když vlezu na nějaký blog a nemůžu najít nic o aturoce nebo autorovi.. tak vám sem dám něco o sobě.
Ano, ano.. chápu, i já i každý jiný si chce zachovat určitou anonymitu, ale přece jenom, někde by něco být mělo..
A protože ani já vám tady o sobě neřeknu zázraky, (podotýkám, jde o vás a o vaše zdraví..) tak vám sem dám text, který jsem psala do jedné soutěže, a který mě opravdu vystihuje. Ano, hádáte dobře. (A ten, kdo nehádá ať si nohou trhne. xD)


Antitalent.. (a nikdo mi to vyvracet nebude! No, však znáte mě.)

Malé zrnko v písku. Ano, ta osoba, ten snílek, který si myslí že změní svět. Všichni ví, že nezmění jen ta osůbka ano. Je totiž tvrdohlavá a když si něco usmyslí jde si zatím. To by nebylo tak hrozné, ale někdy obětuje tak moc. Někdy to jsou velké ztráty. Je to prostě vůdčí typ, který dokáže potěšit i zklamat, rozveselit i rozesmutnit. Možná že dokáže jednat diplomaticky, ale jen když je to na papíře v životě vůbec. Nemůžeme ji za to odsuzovat, ale v životě je to spíše diplomatický antitalent. Každý má něco, ale tu to není zrovna velké plus.
Dokáže se přetvařovat, to ji jde dobře, ale co jiného ji zbývá? Nechce žít v této době. Nebaví ji tady žít. Nudí se tu. Hodně zajímavá věta, když si vezmu dnešní svět. Kina, filmy, knížky, sport tolik věcí. Ta osůbka je stvořená pro jinou dobu. Věří tomu a ví to a jen nějakým malým nedorozuměním se ocitla tady. Je náladová, pesimistická a znuděná. Je pravda, že někdy zapomene na svět, kde by chtěla žít a užívá si to tu, ale to se stává málokdy. Proto ráda píše, ráda skládá písmenka za sebe a žije si svůj vlastní svět. Vždy si jde za svým cílem. Je odhodlaná a je akční. Akčnost to ji v dnešním světě chybí. Vždyť koho by potěšil každý den stejný. Škola, trénink, spánek, škola, trénink, spánek…
Ji určitě ne. Je prostě taková, nedokáže dělat více věcí najednou. A vlastně když se do něčeho pustí, nikdy u toho dlouho nevydrží. Všechno by ráda zkusila, nevím proč. Už je prostě taková. Kdyby se našel stroj času, byla první, která by ho vyzkoušela. Ráda zkouší nové věci, objevuje a sleduje, ale k čemu ji to bude? K čemu ji bude bojové umění, když ho nepoužije v životě? Potřebuje ten strach co ji zmrazí krev v žilách, tu tmu ve které se cítí jako doma to dobrodružství, které tak miluje. Nemá vzor, chce být originál, nechce být jako někdo. Nepotřebuje někoho napodobovat, nechce být dobrá jako někdo. Ona chce být lepší než někdo. A vzdor? Dnešní svět, dnešní doba. Měla by se lépe, kdyby byla postava v knížce. Má svá přání a sny. A věří že se jí splní.
Je neuvěřitelný snílek. A ví, že ve snech se žije a v životě sní. Možná už to víte, ale přeci jen je slušnost vám říct,kdo to je.
Ta osůbka, vysoká dívka s dlouhými hnědými vlasy a pronikavým pohledem jsem já.
To já bych chtěla žít v jiném světě. To já jsem životní antitalent.
Prosím seznamte se, to je můj temperament.
 


Komentáře

1 Ehm... just me :) Ehm... just me :) | 15. dubna 2013 v 19:14 | Reagovat

Ta osůbka má neskutečný talent na psaní ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama