Červen 2011

Chtěla bych, aby lidé mohli číst moje myšlenky?

17. června 2011 v 15:32 | Karolína |  Extra
Lidé jsou jako stroje. Pracují mechanicky a pokud je to nebaví, tak většinou s naprosto nepřítomným výrazem. Děti sedí ve školních lavicích většinou s nepřítomným výrazem. Vysoký mladík čeká na autobusové zastávce, jak jinak než s nepřítomným výrazem.
Myšlenky..

1. Nic nezvládám a ve škole propadám.

10. června 2011 v 15:07 | Karolina


"Dělej, Lexo!" zařval trenér. Běžel jsem už z posledních sil. Nenáviděl jsem konce tréninků, kdy jsme museli několikrát ve sprintu přeběhnout hřiště. Doslova jsem se už plazil.
"Dělej!" křikl znovu a ozvěna se ještě několikrát ozvala velkou halou. Všichni už doběhli jen mě zbývali ještě dvě rovinky. Podíval jsem se jestli mě trenér sleduje, že bych se k ostatním připojil. Nesledoval. Rychle jsem k nim doběhl a začal chytat dech.


Hlásím se, nedivte se, pořád žiju..

10. června 2011 v 13:26 | Karolina |  Aktuality
Tááákže.. dejme tomu, že jsem se konečně odhodlala napsat nějakej článek.
Žádné radování přátelé.. Jdu vám jen oznámit, že moje múza je momentálně na dovolené, nevím, co ji to napadlo, ale prostě zdrhla.. (Jako kdyby se u mně měla špatně..)

Ale teď vážně..
Když je čas, není nálada a když je nálada, není čas.
Pro mně je momentálně ČAS nedostatkové zboží.. můj spánkový deficit je tak -22 hodin.. a dejme tomu, že já musím mít minimálně naspáno tak +10 protože jsem hroznej spáč.. :D :D

Sezóna mi ještě neskončila, ale už teď se můžu pochlubit, že jsme dosáhli velikáááánského úspěchu a to MISTRŮ REPUBLIKY.. :) Oslavy už trvají týden a já se zítra sunu k trénerovi na chatu, kde bude náš MISTROVSKÝ tým pokračovat v oslavách.. :) Těším se.

Dneska bych mohla možná něco napsat.. protože v pátek už tréninky nemáme... ale PŠŠŠŠT!!! Tohle se nesmí dozvědět můj další tréner, který má na starosti Olympijský tým, protože bych musela chodit běhat..

Cosi budeme povídat, přátelé.. nemůžu chodit běhat.. hrozilo by, že bych přitom usnula..

Tak možná jdu něco psát.. :) A slyšíte tu Naivitu? Přece sem nikdo nechodí. xD