Aktuality

Hlásím se, nedivte se, pořád žiju..

10. června 2011 v 13:26 | Karolina
Tááákže.. dejme tomu, že jsem se konečně odhodlala napsat nějakej článek.
Žádné radování přátelé.. Jdu vám jen oznámit, že moje múza je momentálně na dovolené, nevím, co ji to napadlo, ale prostě zdrhla.. (Jako kdyby se u mně měla špatně..)

Ale teď vážně..
Když je čas, není nálada a když je nálada, není čas.
Pro mně je momentálně ČAS nedostatkové zboží.. můj spánkový deficit je tak -22 hodin.. a dejme tomu, že já musím mít minimálně naspáno tak +10 protože jsem hroznej spáč.. :D :D

Sezóna mi ještě neskončila, ale už teď se můžu pochlubit, že jsme dosáhli velikáááánského úspěchu a to MISTRŮ REPUBLIKY.. :) Oslavy už trvají týden a já se zítra sunu k trénerovi na chatu, kde bude náš MISTROVSKÝ tým pokračovat v oslavách.. :) Těším se.

Dneska bych mohla možná něco napsat.. protože v pátek už tréninky nemáme... ale PŠŠŠŠT!!! Tohle se nesmí dozvědět můj další tréner, který má na starosti Olympijský tým, protože bych musela chodit běhat..

Cosi budeme povídat, přátelé.. nemůžu chodit běhat.. hrozilo by, že bych přitom usnula..

Tak možná jdu něco psát.. :) A slyšíte tu Naivitu? Přece sem nikdo nechodí. xD

Presently

13. května 2011 v 13:20 | Karolína
Tákže.. vím, vím, neobjevují se tu teďko nějaké nové články. Ale ne, nebojte se ještě jsem neumřela. xD

Internet už jde, byl to takový bobřík odvahy, jak dlouho to dám, jsem fakt závislák..

Dám sem sametovou růži. Dneska, zítra a nebo pozítří. Ha! To je teda loterie :D

Drtí mě škola a to dost statečně. Musím, přiznat, že to je jeden velikáááááánskej PRŮSER! Ale pšt. Sice si pořád říkám, je čas, je čas, ale zjistila jsem, že není. xD :/ Takže.. asi ze mě bude popelářka, protože pos*at si to takhle v osmičce, když celou dobu prolejzám s vyznamenáním, to stojí opravdu za pochvalu.

Házená mě také drtí. :D Ale já odolávám, i když mám někdy pocit, že kolísám na hraně fyzického zhroucení. (A díky škole i na hraně psychického.) Sezóna mi končí o měsíc dýl, než minulej rok a je to znát. Už potřebuju vypnout a při pomyšlení, že mě čekají ještě dva VELEDŮLEŽITÉ turnaje, na což jeden z toho bude na tři dny a ten druhý na týden. ... Nebudu o tom mluvit, nebo se zhroutím už teď. xD

Co dál říct? Musím se vám pochlubit. Potkala jsem NÁDHERNÝHO kluka. :D Nic nového ale já jen, že v buse si normálně s kluky, které neznám, nemávám. xD

No, ehm.. co dál?

Nepíšu, nemám čas a popravdě ani náladu, i když i ta by byla, ale inspirace chybí. Doufám, že mě múza zase někdy přepadne.

Jo. Ááá. Já jakožto veliký nadšenec a fanda DARRENA SHANA, čekám, kdy v česku vyjde druhý díl Demonaty.
Předevčírem jsem zjistila, že už dávno vyšel. :D A peníze už jsem taky sehnala, teď se ještě přemoct a doject do toho knihkupectví. xD :D

Nic víc a nic míň. :)

Momentálně..

3. května 2011 v 15:07 | Karolina
Odešel mi internet. Ať žije slavná WI-FI! Paráda. Skvělé. Aplaus. Jsem dojata nad inteligencí některých lidí v tom středisku(?). No, je to jedno. Ano, chyby se stávají, ale odpojit nám to a poté říct, jejda.. my jsme to odpojili někomu jinému. Sory. Je fakt.. a nebudeme sprostí, ne? :) Nasadíme smile a půjdeme dál.

Dávám se další sametovou růži. ;) Ano, ano je to krátké.. hodně krátké, ale snad mě omluvíte. Ten internet mi překazil veškeré plány. Ale snad jako omluva postačí, že po tomhle díle se budou dít věci. ;) A vlastně i tady se už dozvíte nějaká důležitá fakta. ;) Nechte se překvapit.
Jinak, když už sem zavítáte.. nechte koment. ;) Však já beru kritiku a jako že i tu negativní. Od té se nejlépe učí. ;)
To je asi všechno. Co jiného si přát? ABY BYLO LEPŠÍ POČASÍ! :D A měl šla ta wifi ;)

Mějte se.

PF 2011 aneb jak to vidím já

29. prosince 2010 v 20:04 | Karolin

S novoročním přání přicházím o pár dní dřív, protože odjíždím dnes v noci do Rakouska a nemám stoprocentní jistotu, že tam bude WIFI, ale noťas si beru co kdyby byla... :D

Nemám ráda Silvestra možná proto, že končí další rok a přichází něco nového, neznámého anebo jen proto, že to všichni přehnaně slaví a mě připadá, že se zas tolik neděje.
Samozřejmě, že se děje, ale asi jen to že, napíšeme jiné číslo, když budeme psát datum.
Vlastně je tu ještě jedna možnost. Když, si vzpomenu na minulé Silvestry, (což radši nevzpomínám) uvědomím si, že to bude tento důvod.

Vánoční

24. prosince 2010 v 13:05 | Karolin
Koledy se rozezní
a tisíce rodin začne jíst.
Salát a kapra rychle sní,
někdo si přeje všechno, jiný zase nic.

Zazvoní zvoneček,
úsměvy se rozzáří.
Zářicí stromeček,
plno dárků ozáří.

Děti přiběhnout ke stromečku,
dárky radostně otvírají.
Však v nedalekém městečku,
přejí si jen jedno. Přejí si zdraví.

Vánoce, kdy jsou všichno spolu.
Krásne jsou, když se všichni sejdou u štědrovečerního stolu.

Aneb přeju všem krásné vánoce :)
 
 

Reklama